SÜREÇ NASIL İŞLİYOR

ÜCRETSİZ KEŞİF ve PROJELENDİRME İÇİN BİR TELEFON UZAKTAYIZ. ARAYIN GÖRÜŞELİM +90 533 540 42 56

TANIŞMA ve KABUL

Çalışmalarında müşteri gibi düşünmeyi kadrosuna aşılamış olan firmamız ; müşteri memnuniyetini sağlamak için firmamıza referans , öneri , sosyal medya veya direkt gelen müşterilerimizle ilk tanışma ve diyaloğa büyük önem vermektedir. Müşterilerin istek ve beklentilerinin belirlendiği bu sohbet ortamından sonra mekanları için gerekli iç mimari proje – danışmanlık veya perakende satış işlemleri için gerekli çalışmalara başlanmaktadır.

FİKİR ve KONSEPT

Müşterilerimizle yaptığımız görüşme sonucu belirlenen ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak , mekana ve işleve göre fikir – tasarı oluşturulup geliştirilir. Soyut kavramlar toparlanıp konsept olarak müşteriye sunulur.

TASARIM ve OLUŞUM

Belirlenen konsept , tasarım ilkeleri korunarak müşteri ihityaçları , maliyet , fonksiyonellik , estetik kaygı göz önünde bulundurularak geliştirilir.Tasarlanan mekanda zemin , duvar , donatılar müşteriyle birebir iletişim kurularak işlenir.

İMALAT ve KURULUM

Tasarlanan projelerin müşteri onayı alındıktan sonra imalat ölçüleri hazırlanıp gerekli ekiplerin yönlendirilmesi yapılır. İmalatın başlatılması, montajın yapılması ve müşteriye teslim edilmesinde iç mimarlarımız aktif olarak projemizde görev alır. Firmamızın kalite standartları gereği belirtilen süre içerisinde maksimum kalite ve minimum maliyetle iş teslimi yapılır.